MŪSŲ ISTORIJA

“Norėčiau, kad mano atrinkti papuošalai teiktų džiaugsmą kasdien."
Mažytis brangakmenio blykstelėjimas ant Jūsų rankos yra tarsi slaptas prabangos kodas, reiškiantis, kad esate tokie vieninteliai, ypatingi, išskirtiniai. Nelaukite ypatingos progos ir leiskite sau mėgautis, nes tai ne tik stiliaus detalė, bet svarbiausia – priminimas apie Jūsų asmenybės unikalumą. Kiekvienas mūsų salone esantis papuošalas yra atrinktas profesionaliai, su didžiule meile ir laukia naujų šeimininkų, kurie pratęs jų istoriją.
LAURA
antikvariato savininkė
Kiekvienas mūsų papuošalas yra atrinktas profesionaliai, su didžiule meile ir laukia naujų šeimininkų, kurie pratęs jų istoriją
Mažytis brangakmenio blykstelėjimas ant Jūsų rankos yra tarsi slaptas prabangos kodas, kad esate tokie vieninteliai, ypatingi, išskirtiniai. Nelaukite ypatingos progos ir leiskite sau mėgautis, nes tai ne tik papuošalas, bet svarbiausia – priminimas apie Jūsų asmenybės unikalumą.
Neteisinga galvoti, kad senoviniai papuošalai yra senamadiški. Tai – vertybės, nepavaldžios laiko tėkmei. Antikvarinė juvelyrika yra neblėstanti mados tendencija, šiuolaikiniam įvaizdžiui suteikianti prabangos ir pilnatvės šleifą.
Aš gimiau Klaipėdoje, baigiau medicinos studijas. Studijuodama sutikau savo būsimą vyrą Juozą, kuris domėjosi antikvariniais ir gražiais daiktais. Mūsų kelionių metu visada susirasdavome ir aplankydavome antikvarines parduotuves, sendaikčių turgelius, kuriuose įsigydavome antikvarinių papuošalų bei kitokių senovinių daiktų. Tai pakeitė mano požiūrį į juvelyriką ir senovinius daiktus visam laikui.
Viskas klostėsi po truputį ir šiandien galime pasigirti išskirtine, Lietuvoje didžiausia ir gražiausia, antikvarinių papuošalų parduotuve, kurioje galite pasijusti kaip Paryžiuje, ar Londone. Tam reikėjo daug žinių, kantrybės ir sunkaus visos komandos darbo.
Gimiau Klaipėdoje, baigiau medicinos studijas. Studijuodama sutikau savo būsimą vyrą Juozą, kuris domėjosi antikvaru. Keliaudami užsienyje nepraleisdavome progos aplankyti antikvarines parduotuves, sendaikčių turgelius.
Visa tai pakeitė mano požiūrį į juvelyriką ir senovinius daiktus. Mane sužavėjo jų grožis, detalumas, istorijos dvelksmas, galimybė turėti tai, ko niekada daugiau nebebus. Taip viskas ir prasidėjo - prieš 13 metų atidarėme antikvarinę parduotuvę Vilniuje.
+37061888184
info@diamondela.lt
Jeigu turite klausimų - kreipkitės. Teirautis dėl prekės ar užsisakyti galite ir socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram.